Multifunkční hřiště Britská čtvrť

Vítejte na stránkách hřiště v Britské čtvrti. Hřiště je součástí moderní rezidenční lokality Britská čtvrť (zobrazit na mapě). Svůj volný čas zde mohou trávit milovníci fotbalu, tenisu, volejbalu, basketbalu i jiných pohybových aktivit. Na hřišti je po odemčení zajištěno automatické osvětlení, které reaguje na aktuální denní dobu a box s doplňkovým vybavením hřiště.

Rezervace a přístup na hřiště

V některých časech je toto sportoviště volně přístupné a v jiných je třeba provést placenou rezervaci. Placenou rezervaci mohou provést registrovaní uživatelé tohoto portálu (vytvořit registraci) v online rezervačním systému. Bude Vám stačit platební karta a případně mobilní telefon.

Otevírací doba hřiště

1. 4. - 31. 10. od 8:00 do 21:00
1. 11. - 31. 3. od 8:00 do 20:00

Kdy je hřiště zdarma

Každý den od 8:00 - 12:00. (Prosíme respektujte, že tento čas je určený zejména pro rodiče s dětmi a nikoli pro pořádání soukromých akcí. V tento čas není nutné vytvářet rezervaci, pro vstup použijte veřejný vstupní kód 1234.)
Každou středu a pátek od 16:00 - 18:00. (V tento čas není nutné vytvářet rezervaci, pro vstup použijte veřejný vstupní kód 1111.)

Placené časy

V pracovní dny od 12:00 - 16:00 platí zvýhodněná cena 50 Kč / hodina.
V ostatních časech pak 100 Kč / hodina.

Celý příjem ze vstupného je použit jako příspěvek na náklady spojené s údržbou a provozem hřiště.

Provoz v zimním období

Během zimních měsíců je hřiště přístupné pouze za vhodných klimatických podmínek.

Rezervujte si hřiště

Placenou rezervaci mohou provést přihlášení uživatelé tohoto portálu, kteří odsouhlasí podmínky využívání této služby.